Nejnovější recenze ze sekce Hi-Fi systémy

Marantz Melody M-CR612

Marantz Melody M-CR612

Ověřený zákazník Salony Denon Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. ledna 2024

Zakoupeno v Salony Denon

• Perfektni zvuk (repro AQ Kentaur 653)
  • Sympaticke kompaktni rozmery
  • Intuitivni ovladani
  • Internetove radio super

Naprosto splnil ocekavani. V jedne recenzi jsem cetl, ze byl problem s USB vstupem. Jsem celkem priznivcem prehravani vlastnich MP3 a tak jsem z toho mel trochu strach, ale mohu potvrdit, funguje to v pohode. Zkousel jsem i hodne stare USB + MP3 [320] / FLAC format. Bez problemu, celkem prehledne listovani a i relativne svizna odezva.

Aiwa MSBTU-500

Aiwa MSBTU-500

Ověřený zákazník planeo.cz Luk

Přidáno: 21. ledna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Aiwa umí konkurovat cenou ..zvuk reproduktoru je v dané cenové kategorii nadprůměrně dobrý..systém je naprosto jednoduchý na ovládání..žádné zbytečnosti..nejlépe se hodí ke stolnímu počítači..(což je můj případ)kdy ho jednoduše propojíte přes AUX a to hned ze dvou zdrojů..hudba přes Bluetooth je také bez problémů..dva metry dlouhé kabely k bednám jsou dostatečné..vypínač zdroje je taky super.Displej přehledný..ve tmě docela silně září.Design je za mě ucházející..zpracování standardní.
  • Za tu cenu je to samozřejmě kompromis.
  • Čtyři předvolby ekvalizéru jsou nedostatečné a nejvíc využijete tu pátou..tedy OFF a pak Rock..režimy JAZZ-POP-klasická hudba nejsou dost dobře použitelné a tady to Japonci překvapivě odflákli.. potenciál reproduktorů je nevyužitý..platí to hlavně při přehrávání CD a použití rádia, kdy nemůžete zvuk nijak dál ovlivnit.
  • Zvuk do sluchátek(starší Philips SBC-HP200) je také slabý a chybí hloubky i basy, které tyto sluchátka opravdu umí.možná to chce ještě něco lepšího..opět problém pouze u CD a radia..zvuk z počítače můžete dodatečně ovlivnit a poměrně hezky vyladit třeba přes Realtek a to zachraňuje celou situaci.
  • Přehrávání z CD bez problémů..z CD-R jen pokud máte kvalitně vypáleno..zvuk z CD-RW dělá problémy a RW které mi hraje v autě bez problémů Aiwa přehrává s podivným šumem a ruchem ..tak trochu jako by bylo poškrábané..prostě mechanika žádný zázrak.
  • Rádio vám najde 30 stanic ale 15 z nich chrčí..nic méně ten zbytek je slyšet dobře.
  • USB dobíjí..nic víc sem nezkoušel :)

Za daný peníz nečekejte zázraky..i když ve spojení s počítačem si zvuk můžete vyladit v podstatě ideálně a zjistíte, že reproduktory hrají krásně a čistě.. nakonec jsou hezky použitelná i ta sluchátka..čim kvalitnější tím lepší.Dá se říct že Aiwa dokáže vyrobit opravdu hezký zvuk jen se musíte trochu víc snažit..pokud nechcete dělat kompromisy musíte si připlatit ..osobně sem se obával že to bude o dost horší..takže sem docela spokojen.

Kenwood M-9000S

Kenwood M-9000S

Ověřený zákazník hifi24 Dubák

Přidáno: 19. ledna 2024

Zakoupeno v hifi24

• Má všechny funkce, které jsem chtěl včetně WIFI a plně funkčního internetového rádia.
  • Poměrně velmi slušný zvuk. Přednastavené profily ekvalizéru, osobně bych dal přednost ručnímu nastavení. Kvalita i možná intenzita zvuku na velmi dobré úrovni, přirozená, bez podvědomého repro dojmu a rušivých šumů bez signálu.
  • Designově velmi čistě zvládnutá věž ve stříbrném provedení. Pokud někdo nepreferuje vzhled, ať neutrácí a koupí si zcela technicky totožný Sencor SMC 5700WDB za polovic. Sám jsem váhal, ale ta stříbrná i některé menší detaily stojí za to.
  • Velmi intuitivní a jednoduché nastavení a ovládání. Po upgradu plně v češtině. Samozřejmostí je návod v češtině.
  • Slušná značka, žádný no name.
  • Oproti zcela technicky totožnému Sencor SMC 5700WDB dvojnásobná cena. Holt daň za designovější vzhled.

Chtěl jsem plně vybavený audio mikrosystém 100W. Vybíral jsem mezi Panasonic SC-PMX802E-S stříbrný (super kvalita, ale zbytečně předražený, jednoduchý display, problém s internet. rádiem, ale jinak možná až převybavený ), Sencor SMC 5700WDB šedý(je super, vše splňoval, cena úžasná, designe na mě trošku ponuře plastový) a se Sencorn absolutně totožný KENWOOD M-9000S stříbrný, ale za dvojnásobnou cenu. Oba dva jsem měl možnost vyzkoušet, jsou neuvěřitelně totožné ve všech směrech včetně ovládání a výkonu. Kenwood a Sencorn jsou jako dva stejně povedení bratři, jen ten první se lépe oblékl. I za dvojnásobnou cenu jsem se rozhodl pro KENWOOD M-9000S stříbrný. I po objednání jsem váhal a málem objednávku změnil. Takže, kdo není ujetý na designe kupte si Sencorn, kdo chce pěknou vizáž Kenwood a kdo chce speciální chuťovku pak určitě Panasonic. Samozřejmě rozhodují peníze.

Denver MRD-166

Denver MRD-166

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2024

(naposledy upraveno 18. ledna 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

• Tato značka je super měla jsem ji 8 let doporučuji všem Denver.

Okay elektro a E-shop je skvělý. Kvalitní zboží. Levné i Vám pojisti elektronicku. Co se týče pracovníků Okay Elektro. Musim jen chválit. Vstřícnost rychlost vše. Mám s Okay ale dyl to je Discman a taky kvalita. Mela jsem JVC od nich taky kvalita. Taky prestalo hrat po 8 letech. Cokoliv shanite doporučuji Okay elektro. Jsem s ními spokojena i s kvalitou zboží.

Trevi TT 1070

Trevi TT 1070

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Marek

Přidáno: 18. ledna 2024

(naposledy upraveno 18. ledna 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vzhled
  • Špatná kvalita zpracování

Rameno s jehlou se při přehrávání zasekává a je dost špatný zvuk.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
Vážíme si času, který jste recenzi věnoval a mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojeni. V tomto případě je možné odstoupit od kupní smlouvy do 14. dnů od převzetí a výrobek vrátit.
Přejeme pěkný den.

OneConcept V-12-BT

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v electronic-star.cz

Super, co jsem očekávala.

Denon DRA-800H

Denon DRA-800H

Ověřený zákazník RODEL - audio Stacho

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v RODEL - audio

• Brilantní zvuk
  • Bohatá výbava
  • Vzhled
  • Vysoká kvalita "na poslech, na pohled i na dotek"
  • Strohá grafika OSD menu

Hodně kvalitní muziky za rozumný peníz. Čistý, vzdušný, detailní, přirozený zvuk.
Bohatá výbava. Poctivé provedení.
Je to má první zkušenost se značkou DENON a odpovídá pověsti, která ji předchází.
Myslím, že potěší každého milovníka hudby bez ohledu na preferovaný žánr.

Sony MHC-V13

Sony MHC-V13

Ověřený zákazník Electro World pican

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

Splnil očekávání,výborná cena oproti konkurenci.

Panasonic SC-HC200EG

Panasonic SC-HC200EG

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2024

Zakoupeno v K24.cz

• nezklamal ani nenadchnul
  • hezky vypadá a v poměru cena výkon se taky dá
Panasonic SC-PMX802

Sony MHC-V73D

Ověřený zákazník Elviapro.cz jarda

Přidáno: 13. ledna 2024

Zakoupeno v Elviapro.cz

• Super repro na party akce!
  • Po zapojení okamžitě připraveno na párování přes bluetooth se vším možným(co samozřejmě bluetooth má).
  • Zvuk jedna nádhera, lze upravovat podle potřeby(přednastaveno několik módů)
  • Ovládání intuitivní a bez problémů.
  • Super je také, že má DVD mechaniku.
  • Hledá se těžko. Já nic nenašel.

Repro doporučuji pro vše co umí. Problém by mohli mít úzkostliví sousedi.

Philips TAM8905/10

Philips TAM8905/10

Lukáš Hrtáň Lukáš Hrtáň

Přidáno: 12. ledna 2024

• Výborný a silný zvuk
  • Mnoho funkcí
  • IP rádio má dobrý a přehledný vyhledávač stanic.
  • DAB tuner má velkou citlivost
  • Mobilní aplikace Undok - plnohodnotné ovládání
  • Menší displej - náhrada app Undok (ovládání v mobilu)
  • Pro někoho bude chybět čeština
  • nelze regulovat basy/výšky (je jen na výběr ze 4 režimů)

Mnoho možností přehrávání, ale nejvíce používám internetové rádio. Vše si ovládám přes app v mobilu (Undok)

Ověřený zákazník Electro World Míra

Přidáno: 11. ledna 2024

• Jednoduchá obsluha, design, bluetooth, mp3
  • Naprosto dostačující pro celodenní poslech v bytě. Dálkové ovládání a možnost propojení s mobilem.

Trochu chybí přípojka na společnou anténu.

Blaupunkt MS30BT

• Spokojenost

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Jednoduchá obsluha, možnost nahrávání z CD na flash disky. Hezký vzhled. Blootooth.

Koupě pro denní poslech v bytě, naprosto vyhovuje.

SHARP XL-B517BR

Thomson MIC400BT

Thomson MIC400BT

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. ledna 2024

• Pouze USB výstup pro nabíjení, nepřehraje hudbu z flash disku.

Thomson MIC401BT

Thomson MIC401BT

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. ledna 2024

• Pouze USB výstup pro nabíjení, nepřehraje hudbu z flash disku.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25