BLAUPUNKT MS7BT

Popis produktu

Parametry produktu

Typ Hi-Fi systému
mikro

Parametry produktu

Typ Hi-Fi systému
mikro

Popis produktu

Ideální přehrávač se vyznačuje především dynamickým a čistým zvukem. Jeho kvalita zpracování, estetika, stejně jako jeho pohodlné a intuitivní ovládání, nejsou bezvýznamné. Nový microsystém MS7BT od firmy Blaupunkt přichází se všemi výše uvedenými výhodami.

Jeho kompaktní velikost, černé tělo a jasný LED displej s modrým podsvícením, činí tento model elegantním doplňkem v jakémkoli interiéru.

Jedna z nejdůležitějších funkcí, které MS7BT nabízí, je Bluetooth. Rychlé a bezdrátové připojení k libovolnému smartphonu, tabletu nebo notebooku, ocení všichni, kteří potřebují rychlou a bezdrátovou komunikaci, aby mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu z internetových stránek, vlastní hudební knihovny nebo internetové rozhlasové stanice.

Microsystém může snadno přehrávat všechny standardní audio-diskové formáty, a to jak na CD-R, tak na CD-RW, stejně jako na formátu složené a hudebních souborů MP3. Díky tomuto řešení budete moci použít staré kompaktní disky s výběry vašich oblíbených hitů, zaznamenaných před mnoha lety.

Výstupní výkon zařízení je 10 W RMS (5 W na kanál) a maximální výkon celého zařízení je 30 W RMS.

Vestavěný tuner FM s digitální PLL syntézou má možnost uložit až 40 vašich oblíbených rozhlasových stanic. Už nebudete muset prohledávat frekvence a hledat pokaždé tu správnou.

Vpředu ve spodní části krytu je USB konektor, který můžete použít k připojení přenosné paměťové jednotky s uloženými soubory MP3. Hned vedle je sluchátkový konektor pro diskrétní poslech hudby.

Na zadní straně microsystému MS7BT je vstup AUX, který umožňuje připojení jakýchkoli zařízení starší generace, jako je počítač, přenosný přehrávač CD nebo přenosný počítač, stejně jako jakékoli jiné zařízení s audio výstupem nebo výstupem sluchátek.

Velký otočný ovladač pro ovládání hlasitosti, velké ovládací tlačítka, jasný LED displej a dálkový ovladač doplňují jednotku a usnadňují ovládání MS7BT.

Specifikace:

CD přehrávač s přehráváním MP3

Podpora CD / -R / -RW / MP3

Bluetooth pro bezdrátové přenosy zvuku ze smartphonu nebo PC

PLL tuner FM s pamětí na 40 stanic

Port USB pro přehrávání hudby

  • Max. výstupní výkon: 30 W (2 x 15 W)
  • Výkon: 10 W RMS (2 x 5 W)

LED displej

Vstup AUX

Výstup pro sluchátka

Dálkové ovládání

  • Napájení: AC 100-240 V ~ 60/50 Hz
  • Rozměry hlavní jednotky: 150 (w) x 150 (h) x 205 (d) mm
  • Rozměry reproduktorů: 145 (w) x 150 (h) x 162 (d) mm
  • Hmotnost: 2,5 kg

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.