Nejnovější recenze ze sekce Hi-Fi systémy

Přidáno: 11. února 2024

Silvercrest SBMS D30 B1

Silvercrest SBMS D30 B1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Tadeáš

Přidáno: 6. února 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Vzhled by měl zlepšit.

Zvuk je dobrý , hlavně bez šumu. Měl jsem prvně
Philips za 6000 Kč. ale při tiché reprodukci šuměl zesilovač.

Sencor 5700WDB

Sencor 5700WDB

Miloslav Miloslav

Přidáno: 6. února 2024

• hezký vzhled
  • jednoduché a rychlé nastavení a ovládání
  • české menu
  • pěkný zvuk
  • rychlé a jednoduché ukládání předvoleb stanic
  • po vypnutí do pohotovostního režimu zobrazuje hodiny

v pohotovostním režimu svítí hodiny i na maximální ztlumení silně jako lampička. Večer je to dost nepříjemný. Na přístroji je možné nastavit vypnutí displeje od 10 sek. po 3 min. , ale při tomto nastavení se vypne displej celkově , takže nesvítí ani při poslechu rádia. Z tohoto důvodu bych přístroj nikomu nedoporučoval. Takovouto blbostí udělal Sencor z velmi povedeného výrobku pěknou pouťovou atrapu.

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že nejste spokojen s naším spotřebičem. Bohužel není možné se zavděčit všem, neboť řada zákazníků, naopak požaduje, aby displej svítil. Věříme, že i přes to, že spotřebič zobrazuje jasně hodiny, neubírá mu to na kvalitě zvuku, krásného vzhledu a snadného ovládání. S pozdravem Sencor.

Trevi TT 1072 DAB

Trevi TT 1072 DAB

Ověřený zákazník OKAY.cz Jan

Přidáno: 3. února 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

Nemá vstup pro společnou anténu

Denon RCD-N11

Denon RCD-N11

Ověřený zákazník LepšíZvuk Tonda

Přidáno: 2. února 2024

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Velice dobrý přístroj ale bohužel má jednu vadu a to jsou téměř nečitelné údaje na dálkovém ovládači jinak vše funguje O.K.

Přidáno: 2. února 2024

Zakoupeno v electronic-star.cz

jsem zatím spokojena funguje jak má ,tak ho mohu všem doporučit

Auna MG3-MC-40

Auna MG3-MC-40

Ověřený zákazník electronic-star.cz Danny

Přidáno: 31. ledna 2024

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Kombinaci DAB a FM radia s prehravanim mp3 na CD a USB , prenosem pres bluetooth a navic s kazetovym prehravacem dnes opravdu nesezene zrovna snadno a uz vubec ne za prijatelne penize.
  • Pristroj si po zapojeni sam naladi cas (aby ne, kdyz podporuje DAB).
  • Dle meho subjektivniho nazoru vcelku libivy design.
  • Uspokojivy prijem DAB i FM stanic (vyzkouseno pouze ve velkych mestech).
  • Urcite chovani pristoje neni ocekavane (dost mozna je nezamyslene nebot v navodu neni popsane). Napr. pouziti ciselne klavesnice na dalkovem ovladani (urcene pro naprogramovani prehravani skladeb na CD ci USB) umoznuje ukladat stanice do pameti, ale pouze do urcite pozice. Normalni postup ukladani (popsany v navodu) ale nasledne prestane fungovat, dokud pristroj nevypnete a zase zapnete. Toto chovani muze byt problem, pokud nekoho napadne navolit ulozenou stanici pres ciselnik na dalkovem ovaldani, nebot si tak muze zvolenou pozici prepsat aktualne naladenou stanici.
  • Navoleny typ informace zobrazovane na displeji se resetuje na defaultni, kdykoliv prepnete stanici (jak v DAM tak FM modu).
  • U ulozenych DAB stanic se na displeji nezobrazuje cislo pozice.
  • Specialni konektory pro pripojeni reproduktoru a externi anteny.
  • Pri prehravani mp3 nahravek si pristroj nepamatuje, kde skoncil a po navoleni tehoz zdroje zacina vzdy od zacatku.
  • Vyklapeci viko CD jednotky neni uplne prakticke s ohledem na vkladani a vyjimani disku, zejmena mate-li vetsi ruku. Clovek je proste zhyckany vysouvacim suplickem.

K produktu je v baleni pouze nemecky a anglicky navod. Konecne se nekdo chova rozumne. Jestli neco nesnasim, tak kdyz z baleni vyndam knihu v 15 jazycich. Cesky navod si lze stahnout. Vystupni vykon pristroje je i pres pouhych 2x5W z meho pohledu zcela dostacujici pro bezne ozvuceni domacnosti. Pri prehravani kazety byl zpocatku zvuk vyrazne zpomaleny, ale pak se to napravilo. Dost mozna byla paska na (roky nepouzivane) kazete navinuta prilis tuze. Na rozdil od mnoha recenzi na internetu jsem nemel problem prehrat CD s vypalenymi mp3 skladbami. USB s mp3 jsem ale nezkousel. V navodu neni uplne jasne popsana funkce tlacitek 1 a 2 na hlavni jednotce pristroje. Podle navodu slouzi pro volbu ulozenych stanic (pricemz navod v teto souvislosti zduraznuje, ze jich lze ulozit az 20 jak v DAB tak FM modu), ale ve skutecnosti s nimi navolite pouze stanice na pozici 1 a 2. To je na jednu stranu prakticke, kdyz pozice nelze volit primo na ciselniku dalkoveho ovladani, ale pak uz se tlacitko 2 jevi spise jako nadbytecne. Pouziti tlacitek 1 a 2 v jinem kontextu jsem nezkousel. Take ovladani nastaveni (systemove menu) pristroje pomoci tlacitek na hlavni jednotce neni uplne intuitivni (v navodu je popsano vlastne jen v ramci popisu funkce tlacitek a hlavni jednotce). I pres urcite (urcite ne zasadni) vyhrady popsane vyse jsem ale s produktem zatim spokojen.

Panasonic SC-AKX710E

Panasonic SC-PMX92EG

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Poměr cena - výkon splňuje moje požadavky.

JVC RD-E761

JVC RD-E761

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

dialkove je neprakticke zly material

Panasonic SC-PMX802

Denon RCD-N12

Denon RCD-N12

Ověřený zákazník Alza.cz Alex

Přidáno: 25. ledna 2024

(naposledy upraveno 25. ledna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Fantastická malá mašinka, která ma zvuk velkého zesilovače
  • Spousta funkci, včetně PHONO vstupu, HDMI atd.
  • V podstatě kompletní řešení domácí zábavy ALL IN ONE
  • Zvuk možna není High End, ale určitě velmi slušné HiFi
  • Povedena aplikace HEOS,- vše řídíte s gauče telefonem:-)
  • Trochu jsem se bal, že to bude taková hračka... Ale ne,- velmi dobré zpracování a provedeni.

Jedinou nevýhodou je cena, která je již poměrně vysoka ve srovnání s minulou generaci. Na druhou stranu přibylo dost novych funkci a taky (konečně!!!) možnost připojit k repro terminálům "banánky"

Panasonic SC-HC200EG

LG XBOOM ON9

LG XBOOM ON9

Ověřený zákazník LGshop.cz Thomafie

Zakoupeno v LGshop.cz

• super reprák, vše funguje jak má,hudba super zvuk.
Panasonic SC-UX100E

Panasonic SC-UX100E

medosmen medosmen

• Skvělé basy
  • BT

Potřeboval jsem nějaké lepší repro k PC(protože původní repro už cca 20 let staré nepříjemně hučelo, už to bylo nesnesitelné) a protože už mám jednu aparaturu od PANASONIC a to konkrétně party box SC-UA30, vzal jsem tuto protože se dá ovládat i přes aplikaci na mobilu.

oneConcept V-15 BT

oneConcept V-15 BT

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Tak do kuchyně akorát. Hraje slušně.
  • Ladění rádia
Marantz Melody M-CR612

Marantz Melody M-CR612

Ověřený zákazník Salony Denon Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. ledna 2024

Zakoupeno v Salony Denon

• Perfektni zvuk (repro AQ Kentaur 653)
  • Sympaticke kompaktni rozmery
  • Intuitivni ovladani
  • Internetove radio super

Naprosto splnil ocekavani. V jedne recenzi jsem cetl, ze byl problem s USB vstupem. Jsem celkem priznivcem prehravani vlastnich MP3 a tak jsem z toho mel trochu strach, ale mohu potvrdit, funguje to v pohode. Zkousel jsem i hodne stare USB + MP3 [320] / FLAC format. Bez problemu, celkem prehledne listovani a i relativne svizna odezva.

Aiwa MSBTU-500

Aiwa MSBTU-500

Ověřený zákazník planeo.cz Luk

Přidáno: 21. ledna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Aiwa umí konkurovat cenou ..zvuk reproduktoru je v dané cenové kategorii nadprůměrně dobrý..systém je naprosto jednoduchý na ovládání..žádné zbytečnosti..nejlépe se hodí ke stolnímu počítači..(což je můj případ)kdy ho jednoduše propojíte přes AUX a to hned ze dvou zdrojů..hudba přes Bluetooth je také bez problémů..dva metry dlouhé kabely k bednám jsou dostatečné..vypínač zdroje je taky super.Displej přehledný..ve tmě docela silně září.Design je za mě ucházející..zpracování standardní.
  • Za tu cenu je to samozřejmě kompromis.
  • Čtyři předvolby ekvalizéru jsou nedostatečné a nejvíc využijete tu pátou..tedy OFF a pak Rock..režimy JAZZ-POP-klasická hudba nejsou dost dobře použitelné a tady to Japonci překvapivě odflákli.. potenciál reproduktorů je nevyužitý..platí to hlavně při přehrávání CD a použití rádia, kdy nemůžete zvuk nijak dál ovlivnit.
  • Zvuk do sluchátek(starší Philips SBC-HP200) je také slabý a chybí hloubky i basy, které tyto sluchátka opravdu umí.možná to chce ještě něco lepšího..opět problém pouze u CD a radia..zvuk z počítače můžete dodatečně ovlivnit a poměrně hezky vyladit třeba přes Realtek a to zachraňuje celou situaci.
  • Přehrávání z CD bez problémů..z CD-R jen pokud máte kvalitně vypáleno..zvuk z CD-RW dělá problémy a RW které mi hraje v autě bez problémů Aiwa přehrává s podivným šumem a ruchem ..tak trochu jako by bylo poškrábané..prostě mechanika žádný zázrak.
  • Rádio vám najde 30 stanic ale 15 z nich chrčí..nic méně ten zbytek je slyšet dobře.
  • USB dobíjí..nic víc sem nezkoušel :)

Za daný peníz nečekejte zázraky..i když ve spojení s počítačem si zvuk můžete vyladit v podstatě ideálně a zjistíte, že reproduktory hrají krásně a čistě.. nakonec jsou hezky použitelná i ta sluchátka..čim kvalitnější tím lepší.Dá se říct že Aiwa dokáže vyrobit opravdu hezký zvuk jen se musíte trochu víc snažit..pokud nechcete dělat kompromisy musíte si připlatit ..osobně sem se obával že to bude o dost horší..takže sem docela spokojen.

Kenwood M-9000S

Kenwood M-9000S

Ověřený zákazník hifi24 Dubák

Přidáno: 19. ledna 2024

Zakoupeno v hifi24

• Má všechny funkce, které jsem chtěl včetně WIFI a plně funkčního internetového rádia.
  • Poměrně velmi slušný zvuk. Přednastavené profily ekvalizéru, osobně bych dal přednost ručnímu nastavení. Kvalita i možná intenzita zvuku na velmi dobré úrovni, přirozená, bez podvědomého repro dojmu a rušivých šumů bez signálu.
  • Designově velmi čistě zvládnutá věž ve stříbrném provedení. Pokud někdo nepreferuje vzhled, ať neutrácí a koupí si zcela technicky totožný Sencor SMC 5700WDB za polovic. Sám jsem váhal, ale ta stříbrná i některé menší detaily stojí za to.
  • Velmi intuitivní a jednoduché nastavení a ovládání. Po upgradu plně v češtině. Samozřejmostí je návod v češtině.
  • Slušná značka, žádný no name.
  • Oproti zcela technicky totožnému Sencor SMC 5700WDB dvojnásobná cena. Holt daň za designovější vzhled.

Chtěl jsem plně vybavený audio mikrosystém 100W. Vybíral jsem mezi Panasonic SC-PMX802E-S stříbrný (super kvalita, ale zbytečně předražený, jednoduchý display, problém s internet. rádiem, ale jinak možná až převybavený ), Sencor SMC 5700WDB šedý(je super, vše splňoval, cena úžasná, designe na mě trošku ponuře plastový) a se Sencorn absolutně totožný KENWOOD M-9000S stříbrný, ale za dvojnásobnou cenu. Oba dva jsem měl možnost vyzkoušet, jsou neuvěřitelně totožné ve všech směrech včetně ovládání a výkonu. Kenwood a Sencorn jsou jako dva stejně povedení bratři, jen ten první se lépe oblékl. I za dvojnásobnou cenu jsem se rozhodl pro KENWOOD M-9000S stříbrný. I po objednání jsem váhal a málem objednávku změnil. Takže, kdo není ujetý na designe kupte si Sencorn, kdo chce pěknou vizáž Kenwood a kdo chce speciální chuťovku pak určitě Panasonic. Samozřejmě rozhodují peníze.

Denver MRD-166

Denver MRD-166

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2024

(naposledy upraveno 18. ledna 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

• Tato značka je super měla jsem ji 8 let doporučuji všem Denver.

Okay elektro a E-shop je skvělý. Kvalitní zboží. Levné i Vám pojisti elektronicku. Co se týče pracovníků Okay Elektro. Musim jen chválit. Vstřícnost rychlost vše. Mám s Okay ale dyl to je Discman a taky kvalita. Mela jsem JVC od nich taky kvalita. Taky prestalo hrat po 8 letech. Cokoliv shanite doporučuji Okay elektro. Jsem s ními spokojena i s kvalitou zboží.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25