Nejnovější recenze ze sekce Hi-Fi systémy

Blaupunkt MS30BT

AKAI AM-301

AKAI AM-301

Vladimír Horecký Vladimír Horecký

Přidáno: 26. září 2022

Po cca 1/2 roce občasného používání / na chatě / přestalo fungovat zesílení zvuku ,systém hrál velmi potichu. Po odeslání na reklamaci do MALL.CZ se mi vrátil ,že se reklamace zamítá z důvodu nevhodného používání. Asi jsem si dovolil chtít od rádia opravdu hodně - aby hrálo...

LG CK43

LG CK43

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 25. září 2022

Zakoupeno v Electro World

Dobře hraje,snadné připojení k televizi.

Přidáno: 23. září 2022

• Super zvuk

Přidáno: 22. září 2022

Zakoupeno v planeo.cz

• Při špatném signálu je horší příjem.
Thomson MIC400BT

Thomson MIC400BT

Přidáno: 21. září 2022

(naposledy upraveno 18. prosince 2022)

Zakoupeno v Alza.cz

• Hlavní výhodou je podpora formátu MP3 na CD. Využíváno hlavně pro reprodukci audioknih.
  • Nemá baterii a při výpadku sítě nebo vytažení kabelu ze zásuvky se vymažou všechna nastavení, což je dost zásadní problém.

Přidáno: 21. září 2022

Dobrý zvuk a ovládání
malá citlivost radia

Denver MC-5220

Denver MC-5220

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Jsem spokojen. Vřele doporučuji zde nakoupit.

Panasonic SC-DM502E

Panasonic SC-DM502E

Ověřený zákazník Alza.cz Vladimír

Přidáno: 13. září 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Značka, vzhled, snadná obsluha.

Viz výhody.

Trevi TT 1072 DAB

Trevi TT 1072 DAB

Ověřený zákazník EuroKing Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2022

Zakoupeno v EuroKing

• Obsahuje všechny současně dostupné možnosti reprodukce zvuku
Orava MOC-9987

Orava MOC-9987

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Lukáš

Přidáno: 9. září 2022

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• nízká cena
  • reprodukce za ty prachy nad očekávání dobrá.
  • Bluetoth funguje skvěle a na dost velkou vzdálenost
  • součástí balení je redukční kabel 2 cinch (RCA) - Jack 3,5 pro propojení vstupu AUX
  • equalizer předvolených režimů nefunguje, nejspíš to tuto funkci vůbec nepodporuje i když v návodu a na ovladači to je
  • hned po zapnutí přístroje je slyšet z reproduktorů rušivý brum, ať je zapnuta reprodukce z nějakého zdroje, nebo není, tak stále. Je to tak nějak na snesitelné úrovni.
  • rádiové stanice nelze seřadit na předvolby podle svého. Podporuje pouze automatické ladění, které naladí uplně všechno za sebou. I slabé neposlouchatelné stanice, které bohužel ze seznamu nelze odstranit. Takže máte oblíbenou stanici naladěnu například na čísle 15 a další až na 32, pak třeba 39... na jedničce, dvojce, trojce a prostě z kraje jsou třeba jenom šumy vzdálených stanic, které to už ukládá do paměti jako plnohodnotnou stanici, ovšem poslouchat se to nedá.
  • naladěné stanice nelze volit přímo čísly. Musíte přeskákat po jedné nahoru či dolu, což při nemožnosti řazení oblíbených stanic k sobě znamená fakt problém.
  • Displej zobrazuje pouze frekvenci naladěné stanice
  • kabílky reproduktorů jsou extrémě krátké, cca 1m. U reprobedny jsou na pevno dovnitř a na přístroji je koncovka Cinch (RCA).
  • Baterie 2x AAA pro ovladač nejsou součástí balení

Zvukově hraje opravdu dobře, prostor, hloubky, výšky jsou krásně výrazné, basy taktéž, ale technicky se hodí tak maximálně někam do pergoly, kde u mě taky skončila na přehrávání hudby přes aplikaci z telefonu přes Bluetoth.

Auna MC-20

Auna MC-20

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

umí to, co jsem po něm požadoval

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2022

Zakoupeno v OKAY.cz

Splňuje vše co jsem od něj očekával. Přehrát si hudební nosiče z mládí a zavzpomínat na časy kdy hudba byla příznivější mému sluchu.

Ověřený zákazník OKAY.cz Milan st. Vávra

Přidáno: 6. září 2022

Zakoupeno v OKAY.cz

Zatím ještě zkušenosti nemám. Je nový.

Přidáno: 5. září 2022

• malé rozměry
  • kvalitní zvuk
  • malá spotřeba
  • slabě svítící displej
  • orientace v nabídkách není zcela jednoduchá
  • pro kvalitní zvuk jsou lepší větší reproduktory

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. srpna 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Super za ty peníze. Nenáročnému posluchači určitě dobře poslouží
  • na nic jsem zatím nepřišla
Denon DRA-800H

Denon DRA-800H

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Salony Denon

• Jednoduchá obslohaz, široká kompatibilita.

Plná spokojenost.

panasonic SC-TMAX40E

panasonic SC-TMAX40E

Přidáno: 28. srpna 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Úžasnéj stroj,silný zvuk i basy vyzkoušeno je super, cd,rádio Bluetooth není co vytknout

Doporučuji, spokojenost

Marantz Melody M-CR612

Marantz Melody M-CR612

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 28. srpna 2022

(naposledy upraveno 28. srpna 2022)

• výkonný minisystém s tunerem VKV i DAB
  • internetové rádio
  • výborný zvuk (ale jen s některými reprosoustavami)
  • kvalitní reproduktorové terminály
  • 2x optický a jeden analogový vstup
  • regulace výšek a basů (jen z DO)
  • regulovatelný jas displeje
  • možnost přepínání 2 párů reprosoustav
  • možnost nastavit hlasitost každého páru reprosoustav
  • kvalitní CD přehrávač (i když není zrovna nejtišší)
  • vysoká cena
  • otřesný dálkový ovladač
  • složité ovládání výšek a basů (nejsou přímé volby na DO)
  • je náročný na výběr reprosoustav
  • nutno výrazně regulovat hlasitost při přepínání vstupů (zejména při změně z tuneru na CD)
  • plastové provedení působí nepatřičně levně
  • chybí digitální optický výstup

Jak vidíte, nehodnotím internetové rádio, které nepoužívám. Přístroj mám ale z druhé ruky a první majitel s příjmem internetového rádia byl spokojený. Překvapuje mě, že zmizela negativní recenze s jedinou hvězdičkou, na kterou jsem chtěl reagovat. Systém mám už skoro měsíc a funguje bez závady. Není tedy pravda, že vydrží jen 14 dní provozu a pak se rozsvítí červená kontrolka, vyžadující zásah servisu. Pokud by k poruše došlo, recenzi upravím... Dle prodejce je ale nutné používat přepěťovou ochranu (aspoň zásuvkovou úroveň, i když by měla být osazena celá kaskáda), protože Marantz je prý náchylný na přepětí v síti (např spínáním motorů v paneláku - výtah, lednička, pračka).
Marantz Melody 612 nehraje s každými reprosoustavami, naopak je docela vybíravý. Levné (ale kvalitní) reprosoustavy HECO Prima Victa 302, které bezvadně hrají s minisystémem Denon RCD M-41DAB) jsou pro poslech CD s Marantzem nevhodné pro velký podíl basů. Výborně si ale Marantz rozumí s reprosoustavami BW 602 (a pravděpodobně bude výborně hrát i s BW 601 a 685), kde je výborné prokreslení celého frekvenčního spektra i prostoru. Pouze je vhodné mírně přidat výšky u CD. Tato kombinace jednoznačně rozezná rozdíl mezi kvalitně a nekvalitně nahraným CD, stejně jako přístroje mnohem vyšší cenové kategorie
Tragédií je ale nevhodně navržený dálkový ovladač, který se i špatně drží. Protože je nutno při přepínání vstupů (zejména mezi CD a optickým vstupem z TV) regulovat výšky, je počet nutných kliknutí opravdu otravný (z TV jde příliš sykavek, což není chyba Marantze). U reprosoustav je možná korekce spodní části kmitočtového spektra ve 4 krocích, ale u reprosoustav HECO je to korekce nedostatečná (a podobně to bude asi i u podlahovek). Pro zvuk z filmů je ale dostatek basů u reprosoustav HECO výhodou a reprosoustavy BW 602 jich mají trochu méně. Lze ale připojit i subwoofer ...
Tuner VKV je pouze průměrně citlivý (mnohem horší, než u Denon RCD-M41 DAB) a slabší stanice VKV výrazně šumí. Ani v návodu na internetu (ani u prodejce) není informace, jak nastavit nucený příjem MONO u šumících VKV stanic. Takže jsem to zkusil podle návodu na Yamahu a byl jsem úspěšný. U naladěné šumící stanice VKV přejděte na ruční režim ladění a Marantz 612 paradoxně tuto stanici přepne do monofonního režimu bez šumu (v HK takto "zlobí" Country rádio a to i na společnou anténu VKV). Pak ručně tuto stanici v mono režimu uložte do předvolby a už zůstane nastavena na mono režim na této předvolbě. Slušelo by se tlačítko přepínání režimu MONO/STEREO na dálce, jako to má právě Denon, to ale u Marantze Melody 612 chybí.
CD přehrávač načítá perfektně originální i vypálená CD, ale je bohužel s hlučnější mechanikou, slyšitelnou mírně v pauzách i ze 3m. To má ale zmiňovaný Denon obdobné ...
Marantz Melody 612 fungoval bez problémů i při teplotě v místnosti 26 st.C a nepřehříval se.
Výrobek tedy doporučuji. Ale s tím, že je lépe ho koupit v kamenné prodejně a nechat si ho zapojit s různými reprosoustavami, protože reprodukce basů i v direct režimu mi připadá mírně zvýrazněná. Výrobek kupujte POUZE z originální distribuce, kde dostanete obsáhlý návod v češtině. Obsluha totiž není úplně jednoduchá a začátečník může mít problémy ...

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25