Philips TAM4505/12

Mikrosystém Vylepšení zvuku digitální nastavení zvuku DSC Maximální výstupní výkon (RMS) 60 W Ovládání hlasitosti otočný Vinutí reproduktoru 4" basový reproduktor / 20mm...
4 589 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 632 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč88 % • 97 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta77 % • 4 592 recenzíDalší informace

USB port
Další vstupy
Ano

• , zakoupeno v planeo.cz

• moc pěkný zvuk na minivěž za 4tis. v porovnání s pmx9 je cítit slabší výkon,ale není to nikterak veliký rozdíl.
    • bluetooth, usb, cd
    • dab rádio
    • dosah DO lepší jak panasonic
    • timer a sleep je super, nastavím a už rádio neřeším
    • velmi jednoduché a intuitivní ovládání
    • jednoduché propojení s telefonem přes bluetooth
    • aux vstup
    • nevím jestli je to nevýhoda, ale grafika displeye se mi moc nelíbí. Jsou to taková velká písmena/čísla. Na druhou stranu je to z dálky lépe vidět.
    • drobounký DO ovladač, ale zase věc názoru-někomu to může vyhovovat
    • usb si nepamatuje poslední přehrávanou skladbu a po zvolení usb opět přehrává flashku od začátku-to mi vadí
    • v uložených stanicích musíte krokovat tlačítky +-, pokud máte ale oblíbené třeba tři stanice a dáte si je vedle sebe do paměti tak to zas takový problém není

Měl jsem 9let Panasonic pmx9(PC byla 11tis), který úplně zničeho nic přestal hrát-vůbec se prostě nezapnul. Pán v opravě mi řekl, že je ko deska a má přesně takové ještě tři věže ze stejným problémem na likvidaci. Panasonic už v ČR nemá zastoupení takže i díl by nebyl kde objednat a stejně by se to nevyplatilo. To mě na takovou značku zamrzelo, mám i starší věže od philipsu a sony a všechny doteď hrají(sice nečtou už CD, ale zesilovače jedou). Chtěl jsem tedy něco už levnějšího ale rovnou s dab + bluethootem.

• Výborná kvalita za super cenu

USB port
Další vstupy
Ano

Mikrosystém

Vylepšení zvuku digitální nastavení zvuku DSC

Maximální výstupní výkon (RMS) 60 W

Pásma tuneru

• FM stereo
  • FM mono
  • DAB/DAB+

Předvolby stanic 10 (FM), 10 (DAB)

Systém RDS

Dosah bezdrátového připojení Bluetooth Na dohled, 10 m

Vstup audio (3,5 mm)

Hlavní jednotka (Š x H x V) 220 x 104 x 231,5 mm

Rozměry reproduktoru (Š x H x V) 150 x 241,3 x 173 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v planeo.cz

• Bezproblémové Bluetooth
    • Přestává se prodávat, alternativu v podobné cenové kategorii jsem nenašel

• Prozatím vyhledávání možnosti

Viz nahoře

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma94 % • 539 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v BScom s.r.o.

Za tu cenu - kvalitní výrobek s dobrým zvukem,
    jednoduché ovládání celková spokojenost....
    Jediné mínus - není výstup na sluchátka...

• Mini systém od společnosti Philips mě příjemně překvapil svým výkonem a kvalitou zvukového podání vzhledem k přijatelné ...

Zobrazit celou recenzi na how2do.cz

• , zakoupeno v Electro World

Velice dobrý zvuk. Za ty peníze je super.

• Překvapila mě kvalita zvuku i citlivost FM DAB
    • Škoda že dálkové ovládání nemá číselnou klávesnici pro okamžitou volbu předvolených stanic.

Stále jsem zastánce korekcí než přednastavený ekvalizér. Pokud by ovladač měl číselnou klávesnici pro rychlou volbu předvolených stanic byl by to výrobek bez chyby.

• Cena/výkon
    • Otočný knoflík hlasitosti
    • Krásný jasný zvuk (mimo bluetooth)
    • Logické ovládání
    • Jasně čitelný a velký displej
    • 3 stupně volby jasu displeje
    • Hodiny i ve vypnutém stavu, popř. skryté
    • Hlasitost budíku se postupně zvyšuje
    • DAB, RDS
    • Citlivost tuneru.
    • DO funguje ať míříte prakticky kamkoliv
    • Funkce usínání po 15 minutách
    • Při přenosu přes bluetooth rušivý pazvuk - pískání,
    • V tomto barevném provedení špatně čitelné popisky na přístroji
    • Předvolené stanice nelze volit přímo, jen procházením.

Dostatečná hlasitost i pro středně velkou místnost, v ložnici asi moc nevyužiji, ale rezerva se vždy hodí, výborný čistý zvuk, mimo přenosu přes bluetooth, kdy to jakoby píská. Možná budu časem reklamovat, dle recenzí nejsem jediný. Naštěstí tuto funkci asi moc používat nebudu, model 4205 tímto netrpěl. Jinak spokojenost. Jednoduché nastavování a ovládání. Nebýt toho bluetooth přenosu, byl by to pro mě 100% výrobek.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Hezký zvuk
    • Hodiny v pohotovostim režimu
  • , zakoupeno v Electro World

• kvalitní a výkonný zvuk - reproduktory
    • za cenu odpovídající výbava
    • při ztlumení zvuku na "0" nebo "1" je zřetelně slyšet v reproduktorech pískání - šum
    • krátké kabely na reproduktorech
    • návod na použití není v češtině - pouze obrázkový jako komiks

Doporučuji před převzetím na prodejně přístroj důkladně překontrolovat poslechem. Já jsem přístroj musel vrátit.