Panasonic SC-PM254EG

Download image SC-PM254EG-S (stříbrný) SC-PM254 CD mikrosystém CD mikrosystém s všestrannou zvukovou technologií, kompatibilní s funkcí Bluetooth. Přijímá rozhlasové...
3 956 Kč
Doprava 99 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka AB COM CZECH

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč96 % • 6 139 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta6 194 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Download image SC-PM254EG-S (stříbrný) SC-PM254 CD mikrosystém CD mikrosystém s všestrannou zvukovou technologií, kompatibilní s funkcí Bluetooth. Přijímá rozhlasové...

Parametry produktu

Výrobce
Typ Hi-Fi systému
mikro
Typ reproduktorů
širokopásmové

Parametry produktu

Výrobce
Typ Hi-Fi systému
mikro
Typ reproduktorů
širokopásmové

Popis produktu

 

Download image

SC-PM254EG-S (stříbrný) SC-PM254 CD mikrosystém

CD mikrosystém s všestrannou zvukovou technologií, kompatibilní s funkcí Bluetooth. Přijímá rozhlasové vysílání FM a také digitální formu vysílání DAB+                        DAB+            

Download image

Umožní vám vychutnat si hudbu bezdrátově ve vašem pokoji

Bezdrátová technologie Bluetooth® Hudební data z kompatibilního zařízení jsou bezdrátovým přenosem odeslána do hlavní jednotky. Takže můžete poslouchat hudbu ze svého smartphonu nebo tabletu ve vysoké kvalitě domácího kina. * Logotyp a loga Bluetooth® jsou majetkem společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání těchto značek společností Panasonic Corporation podléhá licenci. Ostatní ochranné známky a obchodní značky jsou ochrannými známkami a obchodními značkami příslušných vlastníků.  

Technické parametry  

CD-DA:

Ano

MP3:

Ano

Výstupní kanál: 2ch

Celkový výkon: 20W

Přední: 10W (1kHz, 6ohms, 10% THD)

Slot: ano (x1)

USB Standard:

USB 2.0

Přehrávání MP3:

Ano*1

Plně digitální přijímač:

Ano

Bluetooth® Re-Master:

Ano

Předvolby ekvalizéru: 4(Heavy, Soft, Clear, Vocal) + Flat

XBS Master:

Ano bezdrátové technologie Bluetooth®.:

Ano

Aplikace Panasonic Music Streaming*2:

Ano

Nastavení: 1-pásmový 1 reproduktor, Bass-reflex

Reproduktor:

Jednopásmový: 10cm kónický typ

TERMINAL Výstup.antény: 75 ohm

Předvolba stanic:

FM/30 DAB+/30

Radio Data System:

Ano

Automatické ladění:

Ano

Síťové napájení:

AC 220-240V, 50Hz

Normální režim [Cca.]: 14W

Standby režim [Cca.]: 0,2 W*6

Automatické vypnutí / ztlumení:

Ano/ Ano

Programovatelný časovač:

Sleep / Clock / Play Timer

Zobrazení:

LCD

Dálkové ovládání:

Ano

Rozměry (Š x V x H) [přibl.]: 184 x 123 x 228 mm*7

Hmotnost (cca.): 1,1 kg*7

Rozměry (Š x V x H) [přibl.]: 139 x 224 x 136 mm*7

Hmotnost (cca.): 1,3 kg*7

Poznámka: *1 Pouze jednotka USB flash. Přehrávání z přenosného zařízení (Apple, Android atd.) za použití prodlužovacího kabelu USB není možné.

Poznámka: *2 Ke stažení z webu App Store. Ke stažení na Google Play™.

Poznámka: *3 Ne všechny modely jsou kompatibilní. Další informace u prodejce.

Poznámka: *4 Pokud aplikaci Panasonic Music Streaming používáte ke streamování hudby v tomto systému do ostatních reproduktorů AllPlay.

Poznámka:

Video a audio výstup může být synchronizován během přehrávání video obsahu.

Poznámka:

Pokud je hudba streamována do ostatních reproduktorů AllPlay po dobu více než 8 hodin, reproduktory AllPlay automaticky přestanou hudbu přehrávat. (Specifikace se mohou bez upozornění změnit.)

Poznámka: *5 Soubory DSD 5,6 MHz lze přehrávat pouze na této jednotce. (soubory 5,6 MHz nelze opakovaně streamovat na další jednotky.)

Poznámka: *6 Spotřeba během pohotovostního režimu (zapnuto Bluetooth standby) činí přibližně 0,5 W (PMX150/PMX152), 0,45 W (PMX80/ PMX82/PMX84/PMX82M), 0,4 W (PM600/602) a 0,3W (PM250/250B).

Poznámka: *7 Hmotnost a rozměry jsou přibližné.

Poznámka:

Přehrávatelnost se může lišit v závislosti na obsahu, discích a kvalitě záznamu. Pro obsah nahraný pro vaše osobní použití.

Poznámka:

Specifikace se mohou bez upozornění změnit. Všechna zde uvedená čísla jsou pouze odhady.

UPOZORNĚNÍ.OHLEDNĚ.OCHRANNÉ.ZNÁMKY:

Kódovací technologie MPEG Layer-3 audio s licencí od společností Fraunhofer IIS a Thomson./DLNA, logo DLNA a DLNA CERTIFIED jsou ochranné známky, označení služby nebo certifikační známky společnosti Digital Living Network Alliance./Apple, iPhone, iPhone 5 a iPod jsou ochranné známky Apple Inc., registrované v USA a v jiných zemích. App Store je servisní známka společnosti Apple Inc./AirPlay, iPad, iPhone a iPod touch jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích./Google Play je ochranná známka společnosti Google Inc./Logotyp a loga Bluetooth® jsou registrované ochranné známky společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání těchto značek společností Panasonic Corporation podléhá licenci. Ostatní ochranné známky a obchodní značky jsou ochrannými známkami a obchodními značkami příslušných vlastníků./N-Mark je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti NFC Forum, Inc. ve Spojených státech a v jiných zemích./Qualcomm je ochranná známka společnosti Qualcomm Incorporated registrovaná ve Spojených státech a v jiných zemích. Použito se svolením. AllPlay je ochranná známka společnosti Qualcomm Connected Experiences, Inc. registrovaná ve Spojených státech a v jiných zemích. Použito se svolením.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.