Onkyo CS-1045

80 W
Podporované formáty
CD, CD-R/RW, MP3, WMA

• , zakoupeno v Panea.cz

• kvalitní zvuk, dostateččný výkon, parametry super, snad neexistruje žánr, který by tento Onkyo nezahrál. Značka, která dostává svému jménu a pověsti.
    • nic podstatného

Uspokojí i náročného uživatele. Má dostatečnou rezervu ve výkonu a je schopna ozvučit i větší místnosti. Ještě jsem nepřipojil subwoofer, zkusím to, ale myslím, že to nebude potřeba. Basy jsou vynikající a výšky také.
    Věřím, že příští nákup už nebude a tato mini hi-fi sestava mi splní na řadu let mé představy o dokonalém zvuku. Využiji i možnosti připojit silnější mikrofonní kabely - zapojení na banánky to umožňuje.
    O této sestasvě jsem se dozvěděl z časopisu Stereo Video před dvěma lety a teprve teď jsem nákup realizoval a nelituji.
    Doma jsem vystřídal i konkurenční značky, ale pořád to nebylo ono. Už jsem myslel, že zkrátka ty vysoké tóny kvůli věku neslyším.

Typ Hi-Fi systému
mini
Celkový výkon zesilovače
80 W
Podporované formáty
CD, CD-R/RW, MP3, WMA

Pro kvalitní poslech hudby je potřeba vybírat komponenty systému v odpovídající kvalitě. Tu Vám dokáže poskytnout set receiveru, CD přehrávače a stereo reproduktorů Onkyo CS-1045. Tento minisystém z oddělených komponentů je prostorově úsporným řešením kvalitního poslechu hudby.

CD přehrávač je vybaven vysoce kvalitními převodníky Wolfson Stereo DAC (WM8718), které zaručují maximální využití kvalitu vašich CD anebo MP3/WMA CD disků. Špičkovou kvalitu podpoří také receiver s výkonem 70W na kanál při 4 Ohmech a DAC převodníkem Burr-Brown 192 kHz/24-Bit (PCM1796). Pokročilá konstrukce zesilovače mimo jiné zahrnuje precizně navrženou technologii Onkyo VLSC.

Technologii Onkyo VLSC (vektorově lineární vyhlazovací obvod) přispívá k zabránění vzniku šumu. S Onkyo VLSC jsou z dat průběžně odebírány vzorky mezi dvěma diskrétními body a rozdíl je spojen do analogových vektorů, čímž je zabráněno degradaci zvuku. V běžných metodách digitálně-analogového převodu, je nemožné zcela odstranit šum, který degraduje analogový signál a zvuk vyzařovaný z reproduktorů. S technologií VLSC je dosažen mnohem lepšího výsledku digitálně-analogového převodu.

Možnost přehrávání médií CD je navíc doplněna velmi užitečným USB vstupem na předním panelu receiveru. Ten podporuje jak přehrávání obsahu vašeho iPod/iPhone, tak i flash pamětí. Využít můžete také FM/AM tuner s RDS a 40-ti předvolbami. Mimo jiné jsou k dispozici digitální výstupy optický i koaxiální, analogové vstupy a výstupy nebo sluchátkový konektor. 2-way bass-reflex reproduktory Onkyo D-145 jsou navrženy tak, aby odpovídaly přijímači i přehrávači. Reproduktory obsahují řadu technologií Onkyo, které vznikají dlouholetým vývojem a zkušenostmi. Například kužely Wooferu jsou vyrobeny z OPF (Onkyo Micro Fiber), což je odolný materiál obsahující tvarované vrstvy kevlaru a bavlny, které dávají membráně potřebnou tuhost umožňující rychlé a přesné reakce. Každý reproduktor je vybaven měkkými tweetery, které vytváří vysokofrekvenční zvuk s větší přesností. Reproduktory mají impedanci 4 Ohmy, maximální výkon 80 W a excelentní frekvenční rozsah 55 Hz až 35 kHz.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Panea.cz