LG OM7560

DVD
Podporované formáty
ANO

• , zakoupeno v Electro World

• Naparováni snad sevším možným.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Velice Si Vážím vašich služeb.
    Tímto bych chtěl poděkovat celé vaší společnosti a vašim zaměstnancům za ochotný a příjemný a profesionální přístup, vždy jsem měl strach objednat zboží s internetu a tato objednávka byla první a jsem velice spokojen, veškeré mé otázky byli zodpovězeny tak, že jsem neměl žádné obavy ,budu všem doporučovat vaší společnost MALL.CZ a už nebudu mít obavy si u Vás objednat další produkt který se mi zalíbí.Ještě jednou velké díky. Vladislav Šmíd

• , zakoupeno v LGshop.cz

Dlouho jsem vybíral něco na oslavu mých narozenin ve větším sále a tento produkt mě nezklamal. Hlasitost je opravdu dostatečná, světla hezká, DJ efekty sice moc hlasité, ale nevadí. Stáhnul jsem si pomocí QR kódu v návodu aplikaci z obchod Play a ovládám reprák svým mobilem. Moje diskotéka se moc povedla a budou další, takže, kdo má rád hudbu a sám se chce stát DJem kupujte. Nebudete litovat. Hodí se pro každou příležitost, váží 17 kg, na přenášení je to horší, ale při použití auta a bočních úchytů reproduktoru to není problém.

Typ Hi-Fi systému

Nahrávání z USB1 na USB2 Ano
Paměť 50 stanic
Dobíjení telefonu (Android/iOS) Ne
VSTUPY A VÝSTUPY
Sluchátkový audio výstup (3,5mm) Ne (0)
Portable In vstup Ano (1)
Micro USB Ne (0)
Spotřeba energie [W] (AV/Při vypnutí) 270 / 0,5

• Obrovský výkon
    • Velmi dobrá hlasitost
    • Velmi dobré basy
    • Dostatek hudebních i světelných efektů
    • Dálkové ovládání
    • Různorodá nabídka vstupů
    • Pěkné červeno-černé provedení
    • Má jen 1 mínus a to tento
  • , zakoupeno v Electro World

• Naparováni snad sevším možným.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Velice Si Vážím vašich služeb.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Díky výkonu 1000W a kvalitním bassům, už znají ten aparát všichni sousedé a tu co mi vaří brzo povezou.

• , zakoupeno v LGshop.cz

• Pekny dizajn avykon radia.
    • Ziadne.

Ma vsetko co k pocuvaniu patri.

• skvělý zvuk i při tiších produkcích.
    • krásné čisté basy i při velmi basových písní.
    • víkon 1000W doporučuje ozvučit i velké haly.
    • nemám co dodat.

doporučuji koupit.