Electronic-Star PL-4933-5063-1689

• Skvělí zvuk
    • Krásný vzhled
    • Velice slušně provedeni
    • Na domácí použití naprosto dostačující
    • Za tuto cenu jsem nečekal nic světoborného, ale na konec bylo velké překvapeni v podobě velkého nadšeni
    • Hodně muziky za málo peněz a to do slova
    • Chybí český manuál.

• pěkný desing - dobrá cena
    • Výkon i zvuk hodně pod očekávání. Za ty peníze jsem nečekal žádnou discotéku, ale opravdu hrozný zvuk .

• Nízká cena
    • Pěkný design
    • Slušný zvuk
    • Zpracování zesilovače
    • Kvalita zpracování reproduktorů - uvolněné bassreflexové nátrubky ( nutno dolepit), membrána subwooferu uvnitř s přímým kontaktem s kabelem (ozývaly se drnčivé pazvuky, nutno kabel přemístit tak, aby nevadil)
    • CD přehrávač bez ekvalizéru
    • USB jedině bez složek

V první chvíli, když jsem vybalil reproduktory, upřímně jsem se lekl, i když jsem za tuto cenu skutečně neočekával nic světoborného. Upadlé bassreflexové nátrubky, žádné nožičky, či podložky a poměrně nízká hmotnost sloupu, nasvědčující tenkému materiálu. Nicméně zvuk mě velice překvapil (čistý a "vrnivé" bassy) Zkrátka na dynamické ozvučení obýváku naprosto stačí. Po vybalení zesilovače a přehrávače, jsem byl naopak mile překvapen povrchovou úpravou a zpracováním ( odolně tvářící se ovládací prvky, hlavní kroutík na hlasitost má vlastní pohon při ovládání ovladačem, ostatní kroutíky - bass, tre, balance mají středovou polohou aretovanou). Co se týče CD přehrávače, vytknul bych hlučnou CD mechaniku při otevírání/zavírání, nemožnost úpravy ekvalizéru, u USB si neporadí s více složkami a radio tuner také nic moc (možná by pomohla lepší anténa.. nevím). Každopádně abych to shrnul: za ty prachy určitě berte!! S nedostatky se dá snadno vypořádat a v krámě za takovouto cenu budete těžko shánět.

Celkový výkon zesilovače

• Zpracování zesilovače
    • CD přehrávač bez ekvalizéru
    • USB jedině bez složek

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Hodně muziky za málo peněz.
    • Příjemný design, čistý zvuk.
    • Chybí RDS.
    • Modré podsvícení vypadá hezky, ale display je z pár metrů hůře čitelný.
    • Při zapínání/vypínání se ozývá zvuk připomínající kovové cvaknutí.

V dané cenové relaci se těžko najde lepší nebo jen srovnatelné zboží. Přesto, že mi některé funkce chybí, jsem s nákupem velmi spokojený - kvalita poslechu vyhovuje mým nárokům a cena dorovnává drobné mínusy. A to vše v designu, který se nejvíc blížil mým představám.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Prilis kratka doba na hodnoceni

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Perfektní zvuk poměr cena výkon super, bedny hraji take dobře jen provedení repro mohlo být lepší, vzhledem k ceně super.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Kvalita za dobrou cenu.