ECG D 999

DVD
Podporované formáty
DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW, MP3, JPEG, DivX

• celý rok přehrávač makal, ale pak umřel display jako ostatním

Byl jsem se zařízením spokojen. V záruce vrátili peníze.

• , zakoupeno v abcvelkoobchod.cz

• s tímto výrobkem jsem nadmíru spokojená mám ráda hudbu a tak jsem si tento výrobek pořídila dokonale mě překvapil nemusím přemýšlet jestli si přehraji CD nebo DVD prostě si přehraji co se mi líbí

tento produkt jsem si objednala protože se mi zalíbila s tímto výrobkem jsem spokojená používá se dobře na obsluhu je ze začátku dost těžký,ale pokud se pochopí tak je to lehký určitě bych můj nákup na vašich stránkách doporučila tento produkt je vhodný pro všechny který mají rádi hudbu cena je přijatelná hodí se jak pro relaxaci tak pro každou příležitost doopravdy funguje tak jak je psáno ale také mě překvapil když jsem si chtěla tento výrobek koupit v kamenném obchodě tak u nás nikde nebyl proto jsem se rozhodla pro internet a tam sem vás našla s dodávkou a prodejem jsem spokojená jsem ráda že tento výrobek splnuje vše co jsem od něj očekávala

• , zakoupeno v Elme.cz

• všestranný přístroj
    • velmi dobrá cena
    • dobrý obraz vestavěného displeje
    • přehrává rozmanité formáty
    • hodně se zahřívá pokud zakryjete boční větrací otvory (přirazíte repro k věži)
    • nepřehledné dálkové ovládání

Za nízkou cenu toho umí opravdu hodně. Pokud Vám nevadí složité ovládání přes dálkový ovladač.

Typ Hi-Fi systému

• 7" LCD displej (16:9)
  • DVB-T a analogový tuner
  • AM/FM rádio

ECG XENON D 999 DVB-T přehrává: - DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, SVCD, VCD,

DVCD, CD, CD-R, MP3, MPEG4 JPEG, Kodak Picture - Přehrávání MP3 z USB fl,,,,, ash

USB konektor

Čtečka karet SD/MS/MMC

Dolby Digital (AC-3)

PCM, progressive scan

CZ menu

Výkon 2 x 25 W

Vstupy/výstupy:

• SCART
  • komponentní (koaxiální výstup)
  • S-Video výstup

• Jmenovitý příkon: 100 W

cena včetně DPH

1zákazník doporučuje produkt

• celý rok přehrávač makal, ale pak umřel display jako ostatním

Byl jsem se zařízením spokojen. V záruce vrátili peníze.

• Vše v jednom
    • Při přehrávání DivX neočekávaně kvalitní zvuk s výraznými dunivými basy
    • Dostatek konektorů na zadní straně
    • Podpora paměťových karet a USB
    • Zbláznila se mi obrazovka, občas zbělá a není na ní skoro nic vidět.
    • Strašně trvá přepínání mezi módy
    • Ovladač vymyslel psychopad...
    • Po připojení lepších reproduktorů se stejnou impendací výrazně horší zvuk, což jsem moc nepochopil :)

Dárek od přítelkyně :)
    Používám prakticky jen na filmy přes paměťovou kartu, napojené na LCD televizi.
    K tomuto účelu ideální.
    V případě, že nebudete mít s přístrojem poruchu během prvního měsíce, tak to už asi vydrží navždy :D
    Za dané peníze se dnes dají pořídit značkové výrobky, vlastně i za méně....SAMSUNG MM-E330D....

• , zakoupeno v abcvelkoobchod.cz

• Pořídili jsme si tuto hi-fi k vánocům do kuchyně pro její malé rozměry a mnoho funkcí za dobrou cenu.
    • Špatné ovládání - vše složitě přes ovladač, bohužel po 3 měsících běžného používání vyhořel!

Nedoporučuji pro možnost vyhoření!

• hodně funkcí
    • možnost přehrávat různé formáty
    • lze zhasnout display
    • dobrá cena
    • zdlouhavé přepínání mezi módy
    • vše přes ovladač

Pořídili jsme si tuto hi-fi do kuchyně. Využíváme jak digitální televizi, tak přehrávání CD/DVD. S touto hi-fi jsme spokojeni především pro její kompaktní rozměry a velké množství funkcí, které nabízí.
    Menší problém je horší pozorovací úhel zespodu, takže přístroj nesmí být příliš vysoko. Také pokud chcete přepnout mezi televizí a DVD musíte překlikat další 4 vstupy než se dostanete na DVD. Dvířka pro médium jdou otevřít jen v módu DVD.
    Tyto věci zhoršují jinak celkem příjemné ovládání.
    Tento přístroj bych doporučil lidem, kteří potřebují malý přístroj schopný přehrát vše na co si vzpomenete a spokojí se s menším rozměrem obrazovky, ovládáním přes ovladač a průměrným zvukovým výkonem.

• , zakoupeno v Elme.cz

• všestranný přístroj
    • velmi dobrá cena
    • dobrý obraz vestavěného displeje
    • přehrává rozmanité formáty
    • nepřehledné dálkové ovládání

• , zakoupeno v Alza.cz

• lcd display DVB-T tuner kvalitní reproduktory